SoftLayer همکاران تجاری | ایران سرور

SoftLayer IBM

پلتفرم IBM SoftLayer، یک پلتفرم رایانش ابری عمومی است که طیف وسیعی از خدمات، از جمله خدمات رایانش، شبکه، ذخیره سازی، امنیت و توسعه نرم افزارها را ارائه می دهد. مدیران و کاربران خدمات ابری از طریق اینترنت یا از طریق اتصال اختصاصی، به خدمات IBM SoftLayer دسترسی پیدا می‌کنند.

  • پلتفرم IBM SoftLayer، یک پلتفرم رایانش ابری عمومی است که طیف وسیعی از خدمات، از جمله خدمات رایانش، شبکه، ذخیره سازی، امنیت و توسعه نرم افزارها را ارائه می دهد. مدیران و کاربران خدمات ابری از طریق اینترنت یا از طریق اتصال اختصاصی، به خدمات IBM SoftLayer دسترسی پیدا می‌کنند.
  • پلتفرم IBM SoftLayer عمدتاً به خدمات دهنده IaaS (زیرساخت به عنوان یک سرویس) مشهور است. یعنی نوعی رایانش ابری که در آن سخت افزار، نرم افزار و سایر اجزای زیرساختی،‌ به کاربران اجاره داده می‌‌شود.
  • پلتفرم IBM SoftLayer، پیکربندیهای مختلف سرور مجازی و فیزیکی (bare-metal) را با سیستم عاملها، هایپروایزرها (hypervisors) و پلتفرمهای پایگاه دادهdatabase) platforms) ارائه می‌دهد.سرورهای مجازی برای میزبانی از چند کاربر مختلف پیکربندی می‌شود و سرورهای اختصاصی فقط برای استفاده یک کاربر
  • خدمات ذخیره سازی ابری IBM SoftLayer شامل خدمات بلاک، فایل، آبجکت و پشتیبان‌گیری می‌شود. خدمات شبکه شامل متعادل‌کردن بار ترافیک (load balancing) ، پیوندهای مستقیم (یا دایرکت لینک) که اتصالی خصوصی با یک مرکز داده در SoftLayer، سرویس‌های دامنه و تجهیزات شبکه‌های مجازی‌شده برقرار می‌کند.
  • دیگر خدمات IBM SoftLayer شامل ارائه خدمات امنیتی مانند فایروال‌ها، مدیریت گواهی SSL و همچنین خدمات توسعه برنامه‌هایی مانند صف پیام‌ و رمزنگاری دیجیتال می‌شود.
  • پلتفرم IBM SoftLayer یکپارچه‌سازی و اتوماسیون را در سطوحی عالی ارائه می دهد. مدیران می توانند تمام عناصر سرویس را از طریق API ها، پورتالِ وب و برنامه های تلفن همراه، مدیریت و یکپارچه کنند. همچنین با استفاده از سایر ابزارها می‌توانند اطلاعات سرورهای فیزیکی و مجازی را درصورت نیاز به تغییر، جابجا کنند یا منابع سرور خود را افزایش دهند.
  • پلتفرم IBM SoftLayer رقیب پلتفرم‌های ابر عمومی است، از جمله Amazon Web Services (AWS)، Microsoft Azure و Google Cloud Platform. سافت‌لایر سعی دارد که خودش را نسبت به رقبا متمایز کند و این کار را با تمرکز بر توانایی ادمین‌ها در فراهم کردن منابع گرانولار مانند سرورهای فیزیکی انجام می‌دهد. IBM SoftLayer مجموعه‌ای از دیتاسنترها و پایگاه‌های عملیاتی شبکه‌ای را در سراسر آمریکای شمالی، اروپا و آسیا نگهداری می‌کند که از طریق لینک‌های شبکه‌ایِ خصوصی به یکدیگر متصل هستند.
  • در جولای 2013، شرکت IBM، شرکت Softlayer را خریداری كرد؛ شرکتی كه سال 2005 تأسیس شده بود. اکنون SoftLayer اساس و زیربنای خدمات ابری IBM را تشکیل می‌دهد.

مورد اعتماد مشتریان مان هستیم

با سرویس های میزبانی ایران سرور با خیال راحت به توسعه کسب و کارتان بپردازید

۷۰ +

دیتاسنتر در سراسر جهان

۱۹۹۰۰۰ +

مشتری از سراسر ایران

۶۰۰۰۰۰ +

خدمات ارائه شده

۱۹ +

سال‌ حضور در مارکت
images

آخرین ها از وبلاگ

ما در وبلاگ ایران سرور در آموزش تنهایتان نمی گذاریم