دامنه COM با پیشنهاد ویژه دامنه COM با پیشنهاد ویژه

خرید سرور اختصاصی

خرید سرور اختصاصی لینوکس و ویندوز در لوکیشن‌های ایران و اروپا

خرید سرور با لوکیشن‌های متنوع و کانفیگ به‌روز از ایران سرور. ایران سرور ارائه دهنده سرور اختصاصی با سیستم عامل‌های لینوکس و ویندوز در ایران، آلمان، فرانسه، کانادا و آمریکا با قیمت مناسب، تنوع در انتخاب محل سرور، استفاده از سخت‌افزارهای به‌روز، سیستم مانیتورینگ دائمی و پشتیبان فنی متخصص تضمین کننده‌ی کسب و کار آنلاین شما خواهد بود.

سرورهای ایران سرور

در سراسر کره زمین

سرور های اختصاصی ایران سرور

IRAN
DEDICATED

سرور اختصاصی ایران

استفاده از سرورهای اختصاصی داخل کشور باعث می‌شود که سرعت دسترسی کاربران ایرانی به اطلاعات سرور شما تا ۴ برابر افزایش پیدا کند. ایران‌سرور با ایجاد یک شبکه‌ی خصوصی و استفاده از بهترین تجهیزات سخت‌افزاری در سه دیتاسنتر افرانت، پارس‌آنلاین و مخابرات، خدمات متنوعی را به شما ارائه می‌دهد. استفاده از سرورهای جدید با برندهای معتبر جهانی تضمین کننده‌ی کیفیت خدمات ما خواهد بود. افتخار ما ارائه خدمات قابل رقابت با دیتاسنترهای خارجی در داخل ایران می‌باشد.

مشاهده پلن ها

شروع قیمت از ۱,۹۷۲,۰۰۰ تومان


GERMANY
DEDICATED

سرور اختصاصی آلمان

دیتاسنتر قدرتمند هتزنر از حرفه ای ترین و به نام ترین دیتاسنترها اروپاست که از سال ۱۹۹۷ تجربه ارائه سرویس های میزبانی را دارد.آنچه که هتزنر را از سایر رقبایش متفاوت می کند تکنولوژی پایدار، آپتایم بالا (۹۹ درصد)، فایروال سخت افزاری با توان دفع حملات بسیار گسترده، کیفیت بالای سخت افزار، پهنای باند بالای شبکه، استفاده از تکنولوژی سبز و دوست‌دار محیط زیست و.. است. علاوه بر این با توجه به خدمات ارائه شده و کیفیت بالای آن هزینه سرویس های آن بسیار منصفانه به نظر می‌رسد.

مشاهده پلن ها

شروع قیمت از ۱,۹۲۳,۰۰۰ تومان


FRANCE
DEDICATED

سرور اختصاصی فرانسه

این دیتاسنتر فرانسوی از سال ۱۹۹۹ فعالیت خود را آغاز کرده و در حال حاضر یکی از بزرگترین دیتاسنترهای اروپایی است. OVH دارای یک شبکه‌ی اختصاصی با سرعت ۱۴ ترابایت بر ثانیه بوده و دارای ۲۷ دیتاسنتر در سرتاسر جهان است.از جمله مزیت های این دیتاسنتر امنیت بالای فیزیکی، استفاده از تکنولوژی سبز و دوست‌دار محیط زیست، زیرساخت همیشه در دسترس، منطبق با استانداردهای بین المللی، سرعت پایین پینگ و.. است. البته این شرکت فرانسوی برای سرویس های خود گارانتی بازگشت وجه را در نظر نگرفته اما قیمت سرویس ها با توجه به کیفیت آن مناسب می‌باشد.

مشاهده پلن ها

شروع قیمت از ۱,۰۸۰,۰۰۰ تومان


CANADA
DEDICATED

سرور اختصاصی کانادا

iWeb یکی از دیتاسنترهای محبوب نزد کاربران ایرانی است، ما نیز خدمات خود را در کانادا باهمکاری همزمان دیتاسنترهای iWeb و OVH ارائه می‌دهیم، این امر حق انتخاب بیشتری را به شما می‌دهد تا ساده‌تر به سروری دست پیدا کنید که دقیقا مطابق نیازتان است. نزدیکی به Backbone های اینترنت، شبکه پایدار، پشتیبانی قدرتمند دیتاسنتر را می ‌توان به‌عنوان مهمترین مزیت استفاده از سرورهای کانادایی برشمرد.


USA
DEDICATED

سرور اختصاصی امریکا

بی‌گمان خدمات دیتاسنتر‌های آمریکایی از کیفیت زیادی برخوردار است، ولی موضوع تحریم و سرعت دسترسی کمتر از داخل ایران نسبت به سرورهای اروپایی باعث شده‌است که خدمات دریافتی ایرانیان از این شرکت‌ها بسیار محدود شود. در حال‌حاضر ایران سرور به دلیل شرایط خاص خود در دیتا‌سنتر‌های ،WSI،SingleHop YesUp و XLHost ارائه خدمات می دهد. زیرساخت های قدرتمند در دیتاسنتر و استفاده از سخت‌افزارهای اورجینال به‌عنوان مزایایی این سرویس‌ها تلقی می‌شوند.


IBM
DEDICATED

سرور اختصاصی IBM

شرکت IBM یکی از قدرتمند ترین شرکتهای فن‌آوری آمریکایی است که در زمینه تولید و فروش سخت افزار با زیرساخت‌های قوی و شبکه پایدار شناخته می‌‌شود. امکان سفارشی سازی سرور، شبکه پایدار، پشتیبانی قدرتمند از مزایای این شرکت بوده‌است که ایران سرور تنها شریک تجاری شرکت IBM در ایران، یکی از مشهورترین ارائه دهنده کنندگان سخت افزار می‌باشد. SoftLayer با نگهداری بیش از ۵ میلیون وب‌سایت یکی از بزرگترین دیتاسنترهای جهان می‌باشد که در آگوست ۲۰۱۳ توسط شرکت IBM خریداری شد و در حال‌حاضر SoftLayer زیرمجموعه‌ی IBM محسوب می‌شود.


RACK
SPACE

فضای رک

استفاده از سرورهای اختصاصی داخل کشور باعث می‌شود که سرعت دسترسی کاربران ایرانی به اطلاعات سرور شما تا افزایش پیدا کند. ایران‌سرور با ایجاد یک شبکه‌ی خصوصی و استفاده از بهترین تجهیزات سخت‌افزاری در سه دیتاسنتر افرانت، پارس‌آنلاین و مخابرات، خدمات متنوعی را به شما ارائه می‌دهد. استفاده از سرورهای جدید با برندهای معتبر جهانی تضمین کننده‌ی کیفیت خدمات ما خواهد بود. افتخار ما ارائه خدمات قابل رقابت با دیتاسنترهای خارجی در داخل ایران می‌باشد.

مشاهده پلن ها

شروع قیمت از ۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان


SERVER
MANAGEMENT

مدیریت سرور

استفاده از سرورهای اختصاصی داخل کشور باعث می‌شود که سرعت دسترسی کاربران ایرانی به اطلاعات سرور شما تا افزایش پیدا کند. ایران‌سرور با ایجاد یک شبکه‌ی خصوصی و استفاده از بهترین تجهیزات سخت‌افزاری در سه دیتاسنتر افرانت، پارس‌آنلاین و مخابرات، خدمات متنوعی را به شما ارائه می‌دهد. استفاده از سرورهای جدید با برندهای معتبر جهانی تضمین کننده‌ی کیفیت خدمات ما خواهد بود. افتخار ما ارائه خدمات قابل رقابت با دیتاسنترهای خارجی در داخل ایران می‌باشد.


Operating System
Virtual Machine &

سیستم عامل و مجازی ساز

استفاده از سرورهای اختصاصی داخل کشور باعث می‌شود که سرعت دسترسی کاربران ایرانی به اطلاعات سرور شما افزایش پیدا کند. ایران‌سرور با ایجاد یک شبکه‌ی خصوصی و استفاده از بهترین تجهیزات سخت‌افزاری در سه دیتاسنتر افرانت، پارس‌آنلاین و مخابرات، خدمات متنوعی را به شما ارائه می‌دهد. استفاده از سرورهای جدید با برندهای معتبر جهانی تضمین کننده‌ی کیفیت خدمات ما خواهد بود. افتخار ما ارائه خدمات قابل رقابت با دیتاسنترهای خارجی در داخل ایران می‌باشد.

فضای پشتیبانی رایگان

ما به خوبی می دانیم که پشتیبان گیری مداوم از اطلاعات، یکی از حیاتی ترین اقدامات در راه رشد است.

در این سرویس دسترسی FTP برای استفاده از فضای پشتیبان به مشترک داده می شود و دسترسی به FTP فقط از طریق سرویس مشترک میسر است تا امنیت اطلاعات وی در بالاترین سطح ممکن قرار بگیرد.

  • فضای پشتیبان ارائه شده به مشترکین فقط تا زمان تمدید سرویس فعال خواهد بود و همزمان با حذف سرویس، این فضا به همراه تمام اطلاعات موجود در آن حذف خواهد شد.
  • نیاز است که هر مشترک به‌صورت دائمی نحوه پشتیبانگیری، صحت اطلاعات پشتیبان، صحت انتقال اطلاعات به فضای پشتیبان را بررسی نماید. ایران سرور هیچ مسئولیتی در خصوص پشتیبان‌گیری مشترکین نخواهد داشت.
  • این فضا به‌صورت رایگان به مشترکین ارائه می‌شود و استفاده از آن بر عهده مشترک خواهد بود.
  • برای افزایش سرعت دسترسی به فضای پشتیبان، ایران سرور تا حد ممکن برای هر مشترک، یک فضای پشتیبان در دیتاسنتری که سرویس وی قرار دارد تخصیص خواهد داد.
  • در صورت بروز اشکال در فضای پشتیبان، ایران سرور حداکثر طی ۷۲ ساعت یک فضای پشتیبان با حجم مشابه در اختیار مشترکین قرار خواهد داد.
  • برای اطمینان بیشتر، همیشه از اطلاعات خود در مکانی خارج از شبکه ایران سرور نسخه پشتیبان تهیه نمایید.
  • در صورت نیاز به فضای پشتیبان با حجم بالاتر لطفا با بخش فروش تماس حاصل نمایید.
 سرور اختصاصی چیست؟

سرور اختصاصی چیست؟

انتخاب یک میزبانی خوب با کانفیگ عالی برای یک سایت‌ پربازدید کار ساده‌ای نیست. آپتایم بالا، پاسخگویی در ساعت‌های پیک ترافیک، سئو، امنیت و خیلی چیز‌های دیگر هست که باید به فکرش باشید. از آن گذشته ممکن است بخواهید نرم‌افزارهای مختلفی روی سرور نصب کنید و یا بسته به نوع فعالیت خود، کانفیگ خاصی مد نظرتان باشد. همه اینها فقط در یک صورت امکان پذیر است: خرید یک سرور اختصاصی از یک میزبانی خوب. بر خلاف یک هاست اشتراکی که روی آن چندین سایت میزبانی می‌شود، سرور اختصاصی فقط سایت شما را میزبانی می‌کند. پایایی و قابلیت اطمینان دو مزیت اصلی سرورهای اختصاصی است. تمام منابع به طور کامل در اختیار شماست، اعم از CPU، RAM و هارد دیسک و قرار نیست کسی در استفاده از آنها با شما شریک شود؛ همین باعث می‌شود که سرعت و پایایی سایت شما تا حد چشمگیری افزایش پیدا کند.

منابع سرور

وقتی سایت شما روی یک هاست اشتراکی میزبانی می‌شود، معنی‌اش این است که همسایه شما هرکاری کند، شما هم تاوانش را باید پس بدهید. حتی ممکن است او همه منابع سرور را ببلعد و در نتیجه سایت شما کند و کندتر شود. (البته در هاست‌های اشتراکی ایران‌سرور این موضوع مدیریت شده است). از اینها گذشته، کنترل همه چیز دست شماست. شاید بخواهید نرم‌افزار و اسکریپت‌های خاصی نصب کنید، شاید نیاز باشد چند سایت و اپلیکشن مختلف را روی سرورمیزبانی کنید، هر کاری ممکن است و دستتان باز است.

 منابع سرور
 هزینه Server

هزینه Server

سرور اختصاصی یعنی میزبانی ایده‌آل. اما همانقدر که خوب و ایده‌آل است، هزینه‌هایش هم به نسبت بیشتر است. جدا از هزینه‌های خرید سرور، بک‌آپ گیری و مدیریت سرور و هزینه‌های لاینسس هم هست که باید در محاسباتان لحاظ کنید. معمولاً اگر سرورها را به صورت سالیانه اجاره کنید، قیمت آن به صرفه‌تر می‌شود. بنابراین اگر به این سطح از منابع و پردازش نیازی ندارید، بهتر است بروید سراغ گزینه‌های دیگر، یعنی سرورهای مجازی و هاست‌های اشتراکی.

با ترافیک اختصاصی

اگر سرعت رشد ترافیک سایت شما خیلی خوب است، خرید سرور اختصاصی ایده خوبی است. طبق FXBlog، سرور شما باید تا ۳۰ برابر ترافیک روزانه سایتتان را جواب دهد، در غیر اینصورت ممکن است در اوج ترافیک شما بخصوص در زمان کمپین‌ها، سایت دان شود و تجربه بدی برای مشتریانتان رقم بخورد.بنابراین اگر فکر می‌کنید که تا چند ماه دیگر مصرف شما بیشتر می‌شود و به منابع گسترده‌تری نیاز پیدا می‌کنید، و برای مدیریت سرور هم راهکاری دارید، شاید بد نباشد که همین امروز کار خود را با سرور اختصاصی شروع کنید.

 با ترافیک اختصاصی
 افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت

زمان بارگذاری صفحات، از هر نظر مهم است. اما ممکن است استفاده از هاست اشتراکی انتظار شما را برآورده نکند. در حالت استفاده از سرور اختصاصی، پهنای باند کاملاً در انحصار شماست تا حداکثر سرعت را تجربه کنید.

مانیتورینگ و کنترل سرور

شاید مهم‌ترین دلیل برای انتخاب سرور اختصاصی نسبت به هاست اشتراکی و سرور مجازی، همین یک مورد باشد: کنترل. در حالت استفاده از سرور اختصاصی، اختیارها و مسئولیت‌ها دست شماست. اینکه سیستم عامل سرور اختصاصی شما ویندوز،‌ لینوکس یا هرچیزی دیگری باشد با شماست و می‌توانید هر نرم‌افزاری روی آن نصب کنید. کنترل منابع به عهده شماست و می‌توانید سخت‌افزار به دلخواه خود کانفیگ کنید.

 مانیتورینگ و کنترل سرور
 من به کدام سرور اختصاصی نیاز دارم؟

من به کدام سرور اختصاصی نیاز دارم؟

اگر بدون هدف سراغ پلن‌های سایت بروید ممکن است ابتدا کمی سردرگم شوید. بهتر است قبل از اینکه سراغ پلن‌ها بروید حدود نیازتان را مشخص کنید. چندگیک فضا، چندگیگ رم و چقدر توان پردازشی نیاز دارید؟ به نوع هارد دیسک‌ها هم توجه کنید. هارد‌های Sata، NVME و SSD هر کدام برای یک منظور مناسب هستند. هاردهای ساتا،‌ ظرفیت‌های زیاد و قیمت پایین دارند اما سرعت و پردازش آن نسبت به SSD خیلی کمتر است. اما اگر سرعت پردازش خیلی برایتان مهم است، NVME قطعا بهترین گزینه است.

سرور اختصاصی ایران یا خارج؟

انتخاب سرور ایران یا خارج از آن دسته سوالاتی است که جواب آن کاملاً به شرایط بستگی دارد. مزیت سرورهای اختصاصی ایرانی این است که در زمان حملات، میتوان دسترسی را فقط به داخل کشور محدود کنید تا آن حملات بی اثر شوند. از طرفی با توجه به ارزان بودن ترافیک داخلی برای کاربران اینترنتی، این سرویس برای کاربران نهایی نیز مقرون به صرفه‌تر است. اما از آن طرف سرور خارج مزیت‌های خودش را دارد، تجهیزات و سخت‌افزار بروز و قدرتمند، تمهیدات امنیتی قوی‌تر و آپ‌تایم بالاتر از جمله این موارد است.


سرور اختصاصی ایران یا خارج؟
 ویندوز

ویندوز

اگر وب سایت شما مبتنی بر زبان های تحت ویندوز مانند، ASP.Net باشد؛ بهتر است که از وب سرور های ویندوز و سیستم عامل (OS) ویندوز سرور (Windows Server) استفاده کنید. در ایران سرور، شما می توانید پس از خرید سرور، نسخه ویندوز سروری را که مدنظرتان است را درخواست کنید تا نصب شود. ویندوز سرور هایی که توسط ایران سرور ارائه می شود: Windows Server 2012,2016,2019 می باشد که می توانید سفارش دهید.

لینوکس

یکی دیگر از مزیت هایی که سرور های اختصاصی ایران سرور دارد، این می باشد که شما می توانید بسته به نیازتان سیستم عاملی را که مدنظرتان است نصب کنید. Debian,CentOS,Ubuntu و یا هر توزیع Linux دیگری که مد نظر شما باشد، نصب می شود. به طور کلی اگر وب سایت وردپرسی دارید و قصد دارید سرور اختصاصی تهیه کنید، سیستم عامل لینوکس برای شما پیشنهاد می شود.


لینوکس

سوالات متداول

با سرویس های میزبانی ایران سرور با خیال راحت به توسعه کسب و کارتان بپردازید.

ایران سرور برای سرور های اختصاصی از دیتاسنتر های داخلی پارس آنلاین، آسیاتک، افرانت، تبیان و برای سرور های خارجی از هتزنر، OVH، IWEB و IBM سرویس استفاده می کند
استفاده از سرورهای اختصاصی داخل کشور باعث می‌شود که سرعت دسترسی کاربران ایرانی به اطلاعات سرور شما تا افزایش پیدا کند. ایران‌سرور با ایجاد یک شبکه‌ی خصوصی و استفاده از بهترین تجهیزات سخت‌افزاری در سه دیتاسنتر افرانت، پارس‌آنلاین و مخابرات، خدمات متنوعی را به شما ارائه می‌دهد. استفاده از سرورهای جدید با برندهای معتبر جهانی تضمین کننده‌ی کیفیت خدمات ما خواهد بود. افتخار ما ارائه خدمات قابل رقابت با دیتاسنترهای خارجی در داخل ایران می‌باشد.
Anti DDoS سخت‌افزاری رایگان تا ۹۰ گیگابیت برای تمام سرورها، پهنای باند گیگابیتی نامحدود و سرعت دسترسی بسیار عالی از داخل ایران‌ را می‌توان از مهمترین نکات در خصوص سرورهای خارج برشمرد.

مورد اعتماد مشتریان مان هستیم

با سرویس های میزبانی ایران سرور با خیال راحت به توسعه کسب و کارتان بپردازید

تعداد آرا ۱۳۲۸ / میانگین رای ۴.۹

۷۰ +

دیتاسنتر در سراسر جهان

۲۷۰۰۰۰ +

مشتری از سراسر ایران

۶۰۰۰۰۰ +

خدمات ارائه شده

۲۱ +

سال‌ حضور در مارکت
images