شرکای تجاری | ایران سرور
35.175.107.77

شرکای تجاری

همکاری با غول‌های فناوری اطلاعات دنیا نظیر IBM، هتزنر و OVH و ارائه خدمات در کلاس جهانی،‌ از افتخارات ماست.

f-secure

f-secure

ایران‌سرور به عنوان نماینده رسمی F-Secure از سال2015 در ایران فعالیت می‌نماید ، شرکت Data fellows فعالیت خود را در حوزه امنیت و آنتی ویروس از سال 1978 به عنوان مالک آنتی ویروس F-Secureآغاز کرده است.

Joker

Joker

شرکت CSL که با نام تجاری joker شناخته می شود، به عنوان یکی از قدیمی‌ترین مراکز ثبت دامنه های عمومی در اروپا، از سال 2001 به عنوان مرکز ثبت مورد تایید ICANN فعالیت خود را آغاز کرده است. ایران‌سرور نیز از سال 2015 به عنوان نماینده رسمی این مرکز ثبت در ایران فعالیت دارد.

Plesk

Plesk

پلسک (plesk) یکی از محبوب‌ترین کنترل پنل های مبتنی بر وب موجود در جهان امروز است که پیکربندی ساده در آن باعث شده ارائه‌دهنده‌گان خدمات میزبانی وب براحتی تعداد زیادی هاست را در یک سرور مدیریت کنند.ایران سرور در سال ۲۰۱۷ اقدام به اخذ نمایندگی پلسک کرده است.

WHMCS

WHMCS

WHmcs معروفترین اسکریپت و نرم افزار پشتیبانی آنلاین که شامل امکانات کارت خرید، تیکتینگ، حسابداری، مرکز آموزش، ماژول نویسی و... میباشد.

LiteSpeed

LiteSpeed

LiteSpeed وب سروری امن دارای عملکرد و سرعتی بی نظیر است. علی رغم شباهت کاربردی به وب سرور آپاچی، بسیار قویتر از آن ظاهر شده و سرعت سرور شما را چندین برابر می کند. یکی از دلایل محبوبیت این وب‌سرور، کنترل پنل بسیار ساده برای نصب می‌باشد. ایران‌سرور در سال 2017 به عنوان نماینده LiteSpeed فعالیت خود را در این زمینه گسترده‌ تر کرده است.

SoftLayer IBM

SoftLayer IBM

SoftLayer زیر مجموعه شرکت IBM ، بزرگترین و قدرتمندترین شرکت آمریکایی ارائه دهنده خدمات فنی با پشتیبانی قوی زیرساخت ابری، امکان سفارشی سازی سرور و تنوع ارائه سرور‌ در دیتاسنترهای مختلف در چندین کشور در جهان می‌باشد. ایران سرور تنها شریک تجاری شرکت IBM ، از سال 2015 در ایران اقدام به فعالیت کرده است.

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم

.با سرویس های میزبانی ایران سرور با خیال راحت به توسعه کسب و کارتان بپردازید

۵۰ +

دیتاسنتر در سراسر جهان

۱۴۵۰۰۰ +

مشتری از سراسر ایران

۶۰۰۰۰۰ +

خدمات ارائه شده

۱۸ +

سال‌ حضور در مارکت
بامیلو
علی بابا
جمعیت هلال احمر
تلوبیون
دانشگاه علم و صنعت ایران
دیوار
شرکت ملی گاز ایران
شیپور
بانک رفاه
الوپیک
بانک ملت
ژاکت
images

آخرین ها از وبلاگ

ما در وبلاگ ایران سرور در آموزش تنهایتان نمی گذاریم