هاست ووکامرس ایران‌سرور، راهکار افزایش فروش فروشگاه‌های آنلاین

  • تماس با ما
    • شماره تلفن ۰۵۱ ۳۱ ۷۷۶
    • پست الکترونیک info@iranserver.com
    • دفتر مرکزی مشهد، بلوار خیام، بین چهارراه خیام و چهارراه ارشاد، ساختمان پست بانک

مراکز ثبت دامنه

مرکز ثبت دامنه یا Registrar به شرکت هایی اطلاق می شود که دارای اعتبارنامه از (ICANN) به عنوان مرکز مدیریت نام ها و اعداد اینترنتی) برای ثبت و مدیریت دامنه های اینترنتی می باشد. هر کدام از رجیسترارها قابلیت ثبت تعدادی از پسوندهای دامنه را دارد، از این رو ایران سرور برای پسوندهای متفاوت و خدمات گوناگون از مرکز ثبت های مختلفی استفاده می نماید. لیست مراکز ثبت دامنه کنونی که خدمات آنها در ایران سرور قابل ارایه می باشد در زیر آمده است:


Registrar
IR Nic

ایرنیک

ایرنیک (Nic.ir) مرکز اصلی ثبت و نگهداری دامنه‌های مرتبه اول کشور است؛ و زیر نظر پژوهشکده دانش‌های بنیادی مدیریت می‌شود. ایران‌سرور یکی از نمایندگان ایرنیک محسوب می‌شود، و کلیه خدمات ثبت، تمدید و انتقال دامنه‌های نقطه-آی‌آر (ir.) را زیر نظر این مرکز ارائه می‌دهد.


Registrar
Joker.com

joker

ما از خدمات شرکت CSL که با نام تجاری joker شناخته می شود برای ثبت دامنه‌های عمومی استفاده میکنیم، این شرکت به عنوان یکی از قدیمی‌ترین مراکز ثبت دامنه های عمومی در اروپا می باشد. CSL از سال 2001 به عنوان مرکز ثبت مورد تأیید ICANN مشغول به فعالیت می باشد. ما اغلب دامنه های عمومی و دامنه های فارسی.


Registrar
resello

resello

برند تحت مالکیت شرکت هلندی Realtime registrar که از سال 2013 و پس از مشکلات ناشی از تحریم مربوط به شرکت Directi ، تعداد زیادی از دامنه های ایرانیان به این شرکت منتقل شده است. بدلیل محدوده های فنی فراوان، تعداد اندکی از دامنه های ما در این شرکت مدیریت می شوند.


Registrar
OnlineNIC

OnlineNIC

یک شرکت مستقر در هنگ کنگ است. درگذشته تعداد زیادی از دامنه های ایرانیان در این مرکز ثبت نگهداری می شد که بدلیل مشکلات مربوط به تحریم و عدم ارتقا فنی طی سال های گذشته استفاده از آن بسیار کاهش داشته است. ما دامنه های بسیار کمی که بدلیل محدودیت های فنی به مراکز ثبت جدید منتقل نشده اند را در این مرکز ثبت نگهداری می کنیم.


Registrar
GoDaddy

GoDaddy

بزرگترین مرکز ثبت دامنه در دنیا میباشد، به دلیل وجود مشکلات تحریم از این شرکت برای ارائه خدمات رزرو دامنه استفاده می نماییم ایران‌سرور نیز به عنوان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات دامنه در کشور، خدمات خود را در زمینه ثبت دامنه‌های بین‌المللی و دامنه‌های فارسی از طریق کمپانی .جوکر انجام می‌دهد.

مورد اعتماد مشتریان مان هستیم

با سرویس های میزبانی ایران سرور با خیال راحت به توسعه کسب و کارتان بپردازید

تعداد آرا ۵۶۷ / میانگین رای ۴.۸

۷۰ +

دیتاسنتر در سراسر جهان

۲۵۰۰۰۰ +

مشتری از سراسر ایران

۶۰۰۰۰۰ +

خدمات ارائه شده

۲۱ +

سال‌ حضور در مارکت
images