22 سال میزبانی 22 سال میزبانی

با ــ هم ــ میسازیم#

با ــ هم ــ میسازیم#

مشاهده ویدئو مشاهده ویدئو

تفکر ساردینی، روزهای سخت

ماهی‌های ساردین عادت خوبی دارند. آنها گروهی و متحد حرکت می‌کنند و همین باعث می‌شود که در مقابل حملات کوسه‌ها بتوانند آرایش دفاعی خوبی بگیرند و آن را دور بزنند. در این روزهای سخت، اگر استارتاپ‌ها بتوانند به روش ماهی‌های ساردین در کنار یکدیگر حرکت کنند و پروژه‌های بزرگ و مشترک انجام دهند، بقاء و دوامشان تضمین می‌شود.

درباره پویش #با_هم_میسازیم

ایران‌سرور حامی پویش «با هم میسازیم» است. این پویش، با هدف فرهنگسازی و اطلاع‌رسانی فعالیت‌های حمایتی در اکوسیستم استارتاپی کشور شکل گرفته است. هر کار گروهی، هر مشارکت سازنده، هر مسئولیت اجتماعی که به حیات و رشد اکوسیستم کسب‌وکار کشور کمک کند، در این پلتفرم اطلاع رسانی می‌شود. ایران‌سرور در راستای حمایت از این پویش، تاکنون به بیش از ۱۰۰۰ استارتاپ و کسب و کار اینترنتی، خدمات حمایتی ارائه کرده است.

ایران سرور:
حامی همیشگی رویدادهای استارتاپی

حمایت از رویدادهای استارتاپی، یکی از محورهای مسئولیت اجتماعی ایران سرور است. بر این باور هستیم که رویدادها، بهانه‌ای برای کم شدن فاصله بین استارتاپ‌ها و زمینه‌ساز اتحاد و مشارکت سازنده آنهاست.
اگر شما، در زمینه برگزاری رویدادهای آفلاین یا آنلاین مرتبط با اکوسیستم استارتاپی فعال هستید، با ما در ارتباط باشید.

image
image image
image
image

کسب و کارهایی که میزبانشان هستیم

عادت خوبی که ماهی‌های ساردین دارن اینه که گروهی و متحد حرکت میکنن. اینجوری وقتی یک کوسه‌ بهشون حمله می‌کنه، می‌تونن راحت دورش بزنن و جون سالم به‌در ببرن. تو این روزهای سخت، ما استارتاپ‌ها هم اگه ساردینی حرکت کنیم،‌ از پس هر تهدیدی برمیایم. از اون گذشته، کلی پروژه‌های بزرگ و کارهای درست و حسابی می‌تونیم انجام بدیم. با هم می‌سازیم بستری برای اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازیه. هر کار گروهی، هر مشارکت سازنده، هر مسئولیت اجتماعی که به حیات و رشد اکوسیستم کسب‌وکار کشور کمک میکنه، قراره تو این پلتفرم اطلاع رسانی شه.

شتاب دهنده ایران سرور

موفقیت ایران سرور، به موفقیت و رشد استارتاپ‌ها و کسب و کارهای آنلاین گره خورده است. بر این اساس، در تلاشیم تا با ارائه زیرساخت رایگان و مشاوره تخصصی به استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای نوپا، به رشد و پویایی اکوسیستم کمک ‌کنیم. تا کنون استارتاپ‌های زیادی از این حمایت‌ها بهره‌مند شده‌اند. شما هم اگر صاحب استارتاپ هستید، با تکمیل فرم انتهای همین صفحه با ما در ارتباط باشید.

حامی شما هستیم تا رسیدن به آرزوهایتان

درخواست شما با موفقیت ارسال شد. همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند داشت.

مورد اعتماد مشتریان مان هستیم

با سرویس های میزبانی ایران سرور با خیال راحت به توسعه کسب و کارتان بپردازید

۷۰ +

دیتاسنتر در سراسر جهان

۲۷۰۰۰۰ +

مشتری از سراسر ایران

۶۰۰۰۰۰ +

خدمات ارائه شده

۲۱ +

سال‌ حضور در مارکت
images