22 سال میزبانی 22 سال میزبانی

تماس با ایران سرور

تماس با ایران سرور، از طریق پورتال مشتریان، گفتگوی آنلاین و تماس تلفنی امکان پذیر است. بهترین و سریعترین روش، ارتباط از طریق پورتال مشتریان ایران سرور می باشد .چنانچه در پورتال مشتریان عضو هستید جهت استفاده از خدمات پشتیبانی می توانید به بخش ارسال تیکت مراجعه فرمایید.

تماس تلفنی

۰۵۱-۳۱۷۷۶

پشتیبانی تیکت

۲۴ ساعت

گفتگو آنلاین

از طریق چت


OUR
STORY

داستان ما

امروز ما ۱۹ سال داریم و ۱۹۹ هزار مشتری روی قول ما حساب کرده‌اند. ۱۹ سال پیش اوضاع اینگونه نبود. پنج رفیق جان بودیم، یک زیرزمین کوچک، مقدار زیادی شوق کارآفرینی و یک سررسید کاغذی که اسم مشتریان و تاریخ سررسید سرویسهایشان در آنجا یادداشت شده بود. شوق این را داشتیم که روی دیوار پیشرفت مملکت، امضایی به یادگار بگذاریم.


The CEO's
Speech

سخن مدیرعامل

شرکت ایران سرور در راستای ماموریت و چشم انداز خود با تکیه بر دانش متخصصین بومی، سرلوحه تفکر و تعهد خود را مشتری محوری قرار داده است تا با رشد و اعتلای دانش و تجربه بیش از دو دهه فعالیت و با ایجاد محیطی شفاف و مشارکت‌پذیر در درون سازمان در راستای رضایت مشتریان و توسعه بازارهای ملی گام بردارد.


CUSTOMER
List

مشتریان ما

با چشم دیدیم، کسب و کارهایی که میزبانشان بودیم، جوانه زدند، پا گرفتند و قد کشیدند. امروز ما ۱۹ سال داریم و ۱۹۹ هزار مشتری روی قول ما حساب کرده‌اند


Certificate
List

گواهینامه ها

نهادها، مراجع و رویدادهای زیادی در ایران و جهان هستند که در حوزه‌های مختلف،‌ به بررسی و رتبه‌بندی برندها می‌پردازند. مشتریان با اعتماد به تشخیص این مراجع، می‌توانند کسب‌وکارهای موفق را سریع‌تر انتخاب کنند و ریسک کاری خود را کاهش دهند. ایران‌سرور توانسته است در ۱۹ سال گذشته، تایید و تقدیر بسیاری از این نهادها را کسب کند و نامش را در میان بهترین‌ها ماندگار سازد.


Business
Partners

شرکای تجاری

یکی از راههای ارزیابی و انتخاب شرکت‌های متعهد، بررسی شرکای تجاری آن شرکت است. محصولات و خدمات حرفه‌ای بهترین برندهای دنیا، نتیجه همکاری‌های آن‌ها با دیگر شرکت‌های موفق است. خدمات ایران‌سرور نیز با همکاری غول‌های فناوری اطلاعات دنیا نظیر IBM و OVH در کلاس جهانی ارائه می‌شود.


Social
Responsibility

مسئولیت اجتماعی

عادت خوبی که ماهی‌های ساردین دارن اینه که گروهی و متحد حرکت میکنن. اینجوری وقتی یک کوسه‌ بهشون حمله می‌کنه می‌تونن راحت دورش بزنن و جون سالم به‌در ببرن. تو این روزهای سخت ما استارتاپ‌ها هم اگه ساردینی حرکت کنیم،‌ از پس هر تهدیدی برمیایم. از اون گذشته، کلی پروژه‌های بزرگ و کارهای درست و حسابی می‌تونیم انجام بدیم.


Recruitment
In IranServer

فرصت های شغلی

همین حالا که این نوشته را می‌خوانید، بهترین فوتبالیست دنیا در یک تیم دسته چندم در کنار هم‌تیمی ها و مربی معمولیش کاملا ناشناس و بی هیچ موفقیت چشمگیر، زندگی‌اش را میگذراند، و فکر میکند دنیا همین است. بهترین نوازنده دنیا در میان اطرافیان و دوستان بی ذوق خود گیر افتاده و دارد کم کم به این فکر می‌افتد که در موسیقی استعدادی ندارد.

ساعات پاسخگویی ما

ساعات پاسخگویی ما

بخش فروش و امور مشتریان

پشتیبانیروزهای کاریروزهای تعطیل
تیکت8 الی 228 الی 21
تلفنی8 الی 22-

بخش فنی

پشتیبانیروزهای کاریروزهای تعطیل
تیکت24 ساعته24 ساعته
تلفنی8 الی 228 الی 16

راه‌های ارتباطی

دفتر تهران: خیابان گاندی، کوچه گاندی 19، جنب اداره برق بیهقی، پلاک24، واحد5
شماره تماس تهران : ۵۸۹۸۳۰۰۰-۰۲۱

دفتر مرکزی: مشهد، بلوار خیام، بین چهارراه خیام و چهارراه ارشاد، ساختمان پست بانک
شماره تماس : ۳۱۷۷۶-۰۵۱ و ۳۷۶۷۳۶۰۰-۰۵۱ - ۴ خط
پست الکترونیک:

ایران سرور را دنبال کنید:

ارسال پیام

.برای سفارش و مشاوره با متخصصین ما می توانید فرم را تکمیل کنید

درخواست شما با موفقیت ارسال شد. همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند داشت.

مورد اعتماد مشتریان مان هستیم

با سرویس های میزبانی ایران سرور با خیال راحت به توسعه کسب و کارتان بپردازید

۷۰ +

دیتاسنتر در سراسر جهان

۲۷۰۰۰۰ +

مشتری از سراسر ایران

۶۰۰۰۰۰ +

خدمات ارائه شده

۲۱ +

سال‌ حضور در مارکت
images