گزارش عملکرد ایران‌سرور در سال ۱۴۰۲

  • تماس با ما
    • شماره تلفن ۰۵۱ ۳۱ ۷۷۶
    • پست الکترونیک info@iranserver.com
    • دفتر مرکزی مشهد، بلوار خیام، بین چهارراه خیام و چهارراه ارشاد، ساختمان پست بانک

سیستم عامل‌ها و مجازی ساز ها

با خرید هر نوع از سرورهای اختصاصی، نصب سیستم‌ عامل‌های لینوکس، ویندوز، یونیکس و اجرای تمام مجازی‌سازهای سرور بر روی آن امکان پذیر است که توسط تیم نصب و زیرساخت ایران‌سرور انجام می‌پذیرد.


LINUX
OS

لینوکس

این سیستم‌عامل از توزیع معروف Red Hat Enterprise Linux مشتق شده‌است و کاملا سازگار با آن می‌باشد. از سال ۲۰۱۳ این پروژه تحت نظر و با همکاری شرکت Red Hat توسعه پیدا می‌کند. این سیستم‌عامل توسط ایران‌سرور به‌صورت Minimal‌ نصب و فقط سرویس SSH برای ارتباط با سرور به مشترک تحویل خواهد شد. انجام دیگر امور بر عهده مشترک خواهد بود.


Virtualization
VM

مجازی ساز

در این سیستم‌عامل مجازی سازی به‌صورت کامل با استفاده از تکنولوژی‌های شرکت VMWare انجام می‌شود و کاربر می‌تواند با استفاده از برنامه vSphere Client که تحت ویندوز اجرا می‌شود، ایجاد، حذف، ویرایش و مدیریت کامل سرورهای مجازی را انجام دهد.


WINDOWS
OS

ویندوز

ایران‌سرور امکان نصب نسخه‌های Standard و Enterprise از این سیستم‌عامل را دارا می‌باشد. شما می توانید اطلاعات کامل در خصوص امکانات و تفاوت نسخه‌های مختلف ویندوز را در سایت مایکروسافت مشاهده نمایید.


Unix
OS

یونیکس

یکی از پایدار‌ترین سیستم‌عامل سرور می‌باشد، استفاده از آن در سرویس‌هایی که تغییرات زیاد ندارند و پایداری در آن‌ها حیاتی است (مانند DNS Serverها)، بسیار مرسوم می‌باشد. در حال‌حاضر امکان نصب آخرین نسخه این سیستم‌عامل وجود دارد.


Control panel
OS

کنترل پنل

برای مدیریت سرور اختصاصی، شما نیاز به کنترل پنل خواهید داشت. امکاناتی مانند پارک دامنه، ساخت و مدیریت پایگاه داده، ایجاد سابدامنه، مشاهده آمارهای سایت و امکان ایجاد ایمیل، امکاناتی است که کنترل پنل‌ها در اختیار شما می‌گذارند. در ایران‌سرور کنترل پنل‌های دایرکت‌ ادمین، سی پنل و سایر کنترل‌پنل‌های محبوب، توسط کاربر قابل انتخاب است.

مورد اعتماد مشتریان مان هستیم

با سرویس های میزبانی ایران سرور با خیال راحت به توسعه کسب و کارتان بپردازید

۷۰ +

دیتاسنتر در سراسر جهان

۲۷۰۰۰۰ +

مشتری از سراسر ایران

۶۰۰۰۰۰ +

خدمات ارائه شده

۲۱ +

سال‌ حضور در مارکت
images