وضعیت سرورها

انتقال به ایران سرور

انتقال هاست, سرور و سایت

ایران‌سرور در جهت ساده‌سازی انتقال وب‌سایت برای کاربران جدید، تا ۳۰ روز کاری از تاریخ خرید سرویس، امکان انتقال رایگان وب‌سایت را فراهم نموده‌است.

همچنین ایران‌سرور برای کاربرانی که اکانت‌های خود را به پلن‌های بالاتر بروزرسانی می‌کنند، خدمات انتقال رایگان ارائه می‌دهد.

توجه نمایید که انتقال رایگان شامل هیچ گونه تغییر در فایل‌ها، تنظیمات، بروزرسانی اطلاعات، کپی نمودن اطلاعات در دامنه جدید و تغییر نام دامنه نخواهد بود. (تنها تغییر رایگان، اصلاح اطلاعات دسترسی به بانک اطلاعاتی در فایل Config است.)

ایران‌سرور خدمات انتقال رایگان وب‌سایت را بر اساس پلن خریداری شده به شرح زیر ارائه می‌دهد.
نوع اکانت انتقال رایگان انتقال خودکار انتقال دستی
نوع اکانت انتقال رایگان انتقال خودکار انتقال دستی
هاست ویندوز
هاست لینوکس ۱ عدد ۱ عدد
هاست سازمانی نامحدود نامحدود نامحدود
هاست وردپرس ۱ عدد ۱ عدد
نمایندگی لینوکس نامحدود نامحدود
نمایندگی ویندوز
سرورمجازی لینوکس ۱ عدد ۱ عدد ۱ عدد
سرور مجازی ویندوز ۱ عدد ۱ عدد
سرور اختصاصی لینوکس ۱ عدد ۱ عدد
سرور اختصاصی ویندوز ۱ عدد ۱ عدد

انتقال رایگان: این ستون نشان دهنده‌ی حداکثر تعداد اکانت قابل انتقال به‌صورت رایگان برای هر پلن خریداری شده‌است.

انتقال خودکار: این ستون نشان دهنده‌ی انتقال‌های قابل انجام توسط کنترل‌پنل است. این نوع انتقال درصورتی قابل انجام است که هاست قبلی شما دارای کنترل‌پنل مشابه با هاست جدید بوده و شما لینک دانلود مستقیم نسخه Backup تهیه شده توسط کنترل‌پنل هاست قبل را در اختیار داشته‌باشید.

انتقال دستی: در این روش پشتیبانی ایران‌سرور با استفاده از امکانات کنترل‌پنل و FTP، اطلاعات قبلی شما را استخراج کرده و به هاست جدید منتقل خواهد نمود. بدیهیست که در این روش باید کنترل‌پنل قبلی شما فعال بوده و اطلاعات آن در اختیار بخش پشتیبانی ایران‌سرور قرار داده‌شود، همچنین امکان دسترسی به FTP، ایجاد و دانلود Backup از بانک اطلاعاتی وجود داشته باشد.


iranserver-top