انتقال هاست, سرور و سایت

ایران‌سرور در جهت ساده‌سازی انتقال وب‌سایت برای کاربران جدید، تا ۳۰ روز کاری از تاریخ خرید سرویس، امکان انتقال رایگان وب‌سایت را فراهم نموده‌است.
همچنین ایران‌سرور برای کاربرانی که اکانت‌های خود را به پلن‌های بالاتر بروزرسانی می‌کنند، خدمات انتقال رایگان ارائه می‌دهد.
توجه نمایید که انتقال رایگان شامل هیچ گونه تغییر در فایل‌ها، تنظیمات، بروزرسانی اطلاعات، کپی نمودن اطلاعات در دامنه جدید و تغییر نام دامنه نخواهد بود. (تنها تغییر رایگان، اصلاح اطلاعات دسترسی به بانک اطلاعاتی در فایل Config است.)
ایران‌سرور خدمات انتقال رایگان وب‌سایت را بر اساس پلن خریداری شده به شرح زیر ارائه می‌دهد.

نوع اکانت انتقال رایگان انتقال خودکار انتقال دستی
نوع اکانت انتقال رایگان انتقال خودکار انتقال دستی
هاست ویندوز
هاست لینوکس ۱ عدد ۱ عدد
هاست سازمانی نامحدود نامحدود نامحدود
هاست وردپرس ۱ عدد ۱ عدد
نمایندگی لینوکس نامحدود نامحدود
نمایندگی ویندوز
سرورمجازی لینوکس ۱ عدد ۱ عدد ۱ عدد
سرور مجازی ویندوز ۱ عدد ۱ عدد
سرور اختصاصی لینوکس ۱ عدد ۱ عدد
سرور اختصاصی ویندوز ۱ عدد ۱ عدد
 1. انتقال رایگان فقط در ۳۰ روز ابتدای خرید پلن قابل استفاده می‌باشد و پس از آن انتقال دارای هزینه خواهد بود.
 2. ارتقا پلن هاست در ایران‌سرور به‌طور معمول نیاز به انتقال ندارد، درصورت نیاز به انتقال اینکار توسط ایران‌سرور به‌صورت رایگان انجام خواهد شد.
 3. درصورتی که مشترک از پلن‌های بالاتر (مانند VPS به هاست اشتراکی) تغییر پلن دهد، انتقال اطلاعات بر عهده وی خواهد بود.
 4. ممکن است در برخی موارد انتقال به‌دلیل فنی با مشکل مواجه شود و امکان انتقال وجود نداشته باشد، در این شرایط، انتقال اطلاعات بر عهده مشترک خواهد بود.
 5. با توجه به شرایط خاص سرورهای ویندوز، انتقال اطلاعات از این سرویس‌ها در اغلب موارد با مشکل مواجه می‌شود و بدون همکاری برنامه نویس و طراح سایت عملا ناممکن می‌باشد.
 6. در اغلب موارد، امکان انتقال ایمیل‌ها در روش «انتقال دستی» وجود ندارد. به‌همین دلیل نیاز است که مشترک از ایمیل‌های خود توسط نرم‌افزارهای دریافت ایمیل مانند Outlook یک کپی تهیه نماید، با این روش تمام ایمیل‌ها به‌صورت کامل بر روی کامپیوتر شما ذخیره خواهند شد.
 7. درصورت عدم امکان انتقال ایمیل‌ها، نیاز است که مشترک تمام آدرس‌های ایمیل خود را پیش از تغییر DNS در هاست جدید ایجاد نماید. عدم انجام اینکار باعث می‌شود که ایمیل‌های جدید به دست شما نرسند.
 8. امکان انجام انواع انتقال غیر رایگان برای سرویس‌های مختلف وجود دارد، برای دریافت پیش فاکتور یک تیکت به بخش فروش ارسال نمایید.
 9. درصورتی که قصد استفاده از خدمات انتقال رایگان را دارید، در ۳۰ روز ابتدایی خرید سرویس، یک تیکت به بخش فروش ارسال نمایید.
 10. پس از ثبت درخواست، انتقال اطلاعات قبلی شما در صف انتقال قرار خواهد گرفت، و بر اساس نوبت درخواست‌های موجود در صف انتقال، وب‌سایت شما به سرور جدید منتقل می‌شود. این کار معمولا در ۳ روز کاری انجام می‌شود ولی ممکن است به‌دلیل مشکلاتی مانند کندی اینترنت، خطا در دانلود نسخه پشتیابان و اشکالات غیر مترقبه انتقال شما بیش از این مدت به‌طول انجامد، ولی اطمینان داشته باشید که پرسنل ایران‌سرور با تجربه‌ای که در این موضوع دارند، انتقال سایت شما را در سریعترین زمان ممکن انجام خواهند داد.
 11. ‫تیم انتقال ایران سرور، وب سایت‌های درخواستی شما را براساس نوبت به سرویس جدید منتقل خواهد نمود، اینکار معمولا در ۳روز کاری انجام می‌شود ولی ممکن است به‌دلیل مشکلاتی مانند کندی اینترنت، خطا در دانلود نسخه پشتیبان و اشکالات غیر مترقبه انتقال شما بیش از این مدت به‌طول انجامد، اطمینان داشته باشید که پرسنل ایران‌سرور با تجربه‌ای که در این موضوع دارند، انتقال سایت شما را در سریعترین زمان ممکن انجام خواهند داد.‬

ساختار بهتر

پیکربندی مخصوص برای چابکی سایت شما

مدیریت ساده تر

با کنترل پنل های نام آشنا به راحتی سایت خود را مدیریت کنید

منابع بیشتر

با تراکم مناسب سرور، سایت شما آماده میزبانی از بازدیدکنندگانتان است

پشتیبانی برتر

با پشتیبانی ۲۴ ساعته ایران سرور در لحظات حیاتی در کنار شما هستیم

دیگر اطلاعات مهم خود را از دست ندهید

از دست دادن اطلاعات به دلیل رعایت نشدن استاندارد های امنیتی می تواند اتفاقی بسیار غم انگیز باشد که روند پیشرفت شما را مختل می کند. ما با رعایت دقیق ترین جزئیات و استاندارد ها مطمئن می شویم سایت و محتوایی شما که برای ساختنش زحمت کشیده اید را از دست نخواهید داد.

 • ذخیره اطلاعات سایت بر روی ۳ هارد دیسک Raid شده
 • افزایش سرعت خواندن اطلاعات سایت شما
 • استفاده از بهترین تدابیر امنیتی بر روی هاست
 • ما از تمامی اطلاعات شما به صورت کامل بکاپ می گیریم
50 +

دیتاسنتر در سراسر جهان

Datacenters

35000 +

مشتری از سراسر ایران

customers

250000 +

خدمات ارائه شده

Services Provided

16 +

سال‌ حضور در مارکت

Years active

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم...

Trusted by our clients