وضعیت سرورها

شرکای تجاری

ایران‌سرور یکی ۱۰ سرویس دهنده برتر ایران در مدت حضور در صنعت IT با کسب تجربیات فراوان جهت ارائه خدمات بهتر اقدام به اخذ نمایندگی‌هایی از شرکت‌های معتبر جهانی در ایران کرده است.

F-Secure

F-Secure با بیش از ۲۶ سال سابقه فعالیت در حوزه امنیت و آنتی ویروس از سال 1978 فعالیت خود را در زمینه امنیت و آنتی ویروس آغاز کرده است.ایران‌سرور وب به عنوان نماینده رسمی شرکت Datafellows به عنوان مالک آنتی ویروس F-Secure در ایران از سال 2015 فعالیت می‌نماید.

Joker

شرکت CSL که با نام تجاری joker شناخته می شود به عنوان یکی از قدیمی‌ترین مراکز ثبت دامنه های عمومی در اروپا می باشد که از سال 2001 به عنوان مرکز ثبت مورد تأیید ICANN مشغول به فعالیت می باشد.ایران‌سرور از سال 2015 به عنوان نماینده رسمی این مرکز ثبت در ایران فعالیت داشته است.

plesk

پلسک(plesk) یکی از محبوب‌ترین کنترل پنل های مبتنی بر وب موجود در جهان امروز است که پیکربندی ساده در آن باعث شده است ارائه‌دهنده‌گان خدمات میزبانی وب براحتی تعداد زیادی هاست را در یک سرور مدیریت کنند.ایران سرور در سال ۲۰۱۷ اقدام به اخذ نمایندگی پلسک کرده است.

LiteSpeed

LiteSpeed وب سروری امن دارای عملکرد و سرعت بالا بسیار شبیه آپاچی می‌باشد و براحتی میتواند جایگزین آن شود. یکی از دلایل محبوبیت این وب‌سرور، کنترل پنل بسیار ساده برای نصب می‌باشد.ایران‌سرور در سال 2017 به عنوان نماینده LiteSpeed فعالیت خود را در این زمینه گسترده‌ تر کرده است.

WHMCS

WHmcs معروفترین اسکریپت و نرم افزار پشتیبانی آنلاین که شامل امکانات کارت خرید، تیکتینگ، حسابداری، مرکز آموزش و ماژول نویسی میباشد.