شرکای تجاری

ایران‌سرور یکی ۱۰ سرویس دهنده برتر ایران در مدت حضور در صنعت IT با کسب تجربیات فراوان جهت ارائه خدمات بهتر اقدام به اخذ نمایندگی‌هایی از شرکت‌های معتبر جهانی در ایران کرده است.

F-Secure

F-Secure فعالیت خود را در حوزه امنیت و آنتی ویروس از سال 1978 آغاز کرده است.ایران‌سرور به عنوان نماینده رسمی شرکت Data fellows به عنوان مالک آنتی ویروس F-Secure در ایران، از سال 2015 فعالیت می‌نماید.

Joker

شرکت CSL که با نام تجاری joker شناخته می شود، به عنوان یکی از قدیمی‌ترین مراکز ثبت دامنه های عمومی در اروپا، از سال 2001 به عنوان مرکز ثبت مورد تایید ICANN فعالیت خود را آغاز کرده است. ایران‌سرور نیز از سال 2015 به عنوان نماینده رسمی این مرکز ثبت در ایران فعالیت دارد.

plesk

پلسک(plesk) یکی از محبوب‌ترین کنترل پنل های مبتنی بر وب موجود در جهان امروز است که پیکربندی ساده در آن باعث شده ارائه‌دهنده‌گان خدمات میزبانی وب براحتی تعداد زیادی هاست را در یک سرور مدیریت کنند. ایران سرور در سال ۲۰۱۷ اقدام به اخذ نمایندگی پلسک کرده است.

LiteSpeed

LiteSpeed وب سروری امن دارای عملکرد و سرعتی بی نظیر است. علی رغم شباهت کاربردی به وب سرور آپاچی، بسیار قویتر از آن ظاهر شده و سرعت سرور شما را چندین برابر می کند. یکی از دلایل محبوبیت این وب‌سرور، کنترل پنل بسیار ساده برای نصب می‌باشد. ایران‌سرور در سال 2017 به عنوان نماینده LiteSpeed فعالیت خود را در این زمینه گسترده‌ تر کرده است.

WHMCS

WHmcs معروفترین اسکریپت و نرم افزار پشتیبانی آنلاین که شامل امکانات کارت خرید، تیکتینگ، حسابداری، مرکز آموزش، ماژول نویسی و... میباشد.

SoftLayer IBM

SoftLayer زیر مجموعه شرکت IBM بزرگترین و قدرتمندترین شرکت آمریکایی ارائه دهنده خدمات فنی با پشتیبانی قوی، زیرساخت ابری، امکان سفارشی سازی سرور و تنوع ارائه سرور‌ در دیتاسنترهای مختلف در چندین کشور در جهان می‌باشد. ایران سرور تنها شریک تجاری شرکت IBM ، از سال 2015 در ایران اقدام به فعالیت کرده است.

براساس نیازتان انتخاب کنید:

Based on your needs پیشنهاد هوشمند
50 +

دیتاسنتر در سراسر جهان

Datacenters

50000 +

مشتری از سراسر ایران

customers

400000 +

خدمات ارائه شده

Services Provided

17 +

سال‌ حضور در مارکت

Years active

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم...

Trusted by our clients

+۵۰.۰۰۰ برند معتبر