گارانتی استفاده از منابع عادلانه

تمامی سرویس های اشتراکی ایران سرور مطابق با قوانین گارانتی استفاده از منابع عادلانه می باشند. این قوانین برای تضمین پایداری و کیفیت سرویس های اشتراکی (هاست ها و سرور های مجازی ) ایجاد شده. به شما امکان بهره گیری از تمام توان سرویس خریداری شده‌تان را می دهد.

برخی از مزایا سرویس های گارانتی شده با منابع عادلانه:

 • اطمینان از پایداری عملکرد سرویس شما در تمامی لحظات.
 • ارائه منابع ایزوله و عدم اشتراک گذاری منابع ارائه شده شما با دیگر کاربران.
 • محدودیت کاربرانی که به دلیل استفاده بیش از حد هاست یا سرور، برای شما اختلال ایجاد می کنند.
 • ارائه لحظه ای منابع خالی سرور به کاربرانی که نیاز به منابع بیشتری دارند برای جلوگیری از داون شدن سرویس. (برای مدت محدود – در صورت تداوم می توانید سرویس را ارتقا دهید)

محدودیت سرویس ها

چنانچه برای لحظاتی سرویس اشتراکی شما به منابعی بیشتر نیاز دارد، سیستم توزیع بار به صورت خودکار از منابع بلا استفاده سرور به هاست یا سرور شما می افزاید. اما در صورت تداوم این استفاده، برای حفظ تعادل کیفی برای تمامی کاربران، می توانید یکی از دو راهکار زیر را انتخاب کنید.

خدمات بهینه سازی

 • در صورت تداوم استفاده بیشتر از منابع معین شده، متخصصین ما سایت شما را بررسی می کنند تا در صورتی که دلیل ازدیاد مصرف منابع مشکلی از سمت سرور باشد آن را رفع کنیم (مانند کانفیگ وب سرور، بهینه شدن دیتابیس) و در غیر این صورت (مانند حجم بالا سایت یا بهینه نبودن قالب) آن را به شما اطلاع رسانی کنیم.
 • در صورتی که خدمات توسط ایران سرور یا شرکا مانند تبلیغ ارائه شود، به شما اعلام هزینه می کنیم و راهکار های موجود را به شما ارائه کنیم تا نیازی به ارتقا پلن نباشد.
 • در غیر این صورت مشکل مربوطه را به اطلاع شما می رسانیم تا برای رفع مشکل اقدام کنید.

ارتقا پلن یا سرویس

چنانچه نیاز به ارتقا پلن داشتید، می توانید به صورت خودکار از طریق پرتال ایران سرور، سرویس‌تان را به پلن های بالاتر با منابع بیشتر ارتقاد دهید. برای مثال در سرور مجازی میزان رم قابل استفاده را از 4 گیگابایت به 8 گیگابایت ارتقا دهید. در هاست های اشتراکی قابلیت ارتقا به سرویس های دیگر را دارید. برای مثال می توانید سرویس هاست لینوکس را به هاست وردپرسی ارتقا و هاست وردپرسی را به هاست ابری بهبود دهید.

میزان منابع قابل استفاده در هاست ها


 • هاست لینوکس و ویندوز
  بدون محدودیت - در صورت تداوم استفاده بیش از 2% منابع سرور، سرویس مسدود می شود تا از خدمات بهینه سازی یا ارتقا پلن بهره ببرید و سرویستان را به حالت طبیعی بازگردانید.
 • هاست وردپرس، پرستاشاپ و جوملا
  بدون محدودیت - در صورت تداوم استفاده بیش از 10% منابع سرور، سرویس مسدود می شود تا از خدمات بهینه سازی یا ارتقا پلن بهره ببرید و سرویستان را به حالت طبیعی بازگردانید.
 • هاست ابری
  بدون محدودیت - در صورت تداوم استفاده بیش از 20% منابع سرور، سرویس مسدود می شود تا از خدمات بهینه سازی یا ارتقا پلن بهره ببرید و سرویستان را به حالت طبیعی بازگردانید.
 • نمایندگی هاست
  بدون محدودیت - در صورت تداوم استفاده بیش از 2% منابع سرور برای هر کدام از سایت ها، سایت مربوطه مسدود می شود تا از خدمات بهینه سازی یا ارتقا پلن بهره ببرید و سرویستان را به حالت طبیعی بازگردانید.

میزان منابع قابل استفاده در سرور های مجازی

 • سرور های مجازی VpsX و SATA
  به میزان خریداری شده - میزان پردازنده در صورت استفاده بیش از حد مجاز به میزان 1.4GHZ بر روی هر هسته محدود می شود تا از خدمات بهینه سازی یا ارتقا پلن بهره ببرید و کارکرد سرویستان را به حالت طبیعی بازگردانید.
  در صورتی که سوالی در رابطه با سرویس ها یا موارد توضیح داده شده داشتید، با ما در تماس باشید .
50 +

دیتاسنتر در سراسر جهان

91000 +

مشتری از سراسر ایران

600000 +

خدمات ارائه شده

18 +

سال‌ حضور در مارکت

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم...

علی بابا
بازار
ایران نوین
آوا تک
سینما تیکت
دیجی کالا
وزارت بهداشت
شرکت ملی گاز
الوپیک
دانشگاه فردوسی مشهد
همیار وردپرس
ایمالز
کلیک یاب
چیتکس
ایران استخدام
ای‌نتورک
کیمیا آنلاین
آسمونی
وزارت نفت
بانک آینده
سون لرن
توانیتو
بانک ملی
دانشگاه آزاد اسلامی
وزارت نفت
دیجی آنلاین
نوین چرم
ژاکت
ان آی سی
آهن آنلاین
هلال احمر
شرکت نفت سپاهان
ادرو
تبلیغ دات کام
آسمان
آکا ایران
مقداد آی تی
دانشگاه آزاد اسلامی
شیپور
تهران ملودی
ایران جیب
سروش

+۵۰.۰۰۰ برند معتبر