شرکت های صادر کننده

گواهینامه SSL برای امن کردن ارتباطات بین کاربر و سرور سایت استفاده می شود که با رمزنگاری خود باعث افزایش و غیر ممکن کردن حملات به محتوای ارتباطات بین کاربر و سرور میگردد.

تاثیر استفاده از SSL برای وب سایت شما :

یکی از معیارهای جدید گوگل برای بهبود رتبه (سئو سایت) داشتن SSL بوده هرچه وبسایت شما سئوی بهتری داشته باشد، موتورهای جستجو برای نمایش نتایج جستجوی کاربران به مطالب وبسایت شما اهمیت بیشتری می‌دهد.

ایران‌سرور از دو شرکت قدیمی و قوی ارائه دهنده این خدمات در ادامه مشاهده می نمایید ،گواهی SSL را صادر می‌نماید.

شرکت comodo

یکی از معتبرترین و پر فروش ترین صادر کنندگان گواهینامه SSL به شمار می اید. comodo ، با بیش از ۳ میلیون مشتری در سراسر جهان، ارائه دهنده جهانی پیشرو در خدمات SSL می‌باشد.
دفتر مرکزی این شرکت درانگلستان و دفاتر دیگر در آمریکا، هند، اوکراین و .... می باشد. فعال سازی سریع ، قیمت مناسب، قابل پیاده سازی در 99.9٪ مرورگرها، پیچیدگی رمز نگاری از مزایای گواهی‌ ارائه شده این شرکت می‌باید.

شرکت CERTUM

شرکت لهستانی CERTUM یکی از قویترین شرکتهای اروپایی در زمینه سرویسهای امنیتی سایت و SSL میباشد . این شرکت ارائه کننده گواهی SSL یک گزینه ایده آل برای شرکت‌ها و سازمانهای بزرگ برای امنیت اطلاعات می‌باشد.
Certum قدیمی ترین، مورد اعتماد ترین و بزرگترین مرکز صدور گواهی در میان شرکت های امنیتی اینترنت با ارائه خدمات به بیش از 50 کشور در سراسر جهان می‌باشد.
از مزایای این گواهی پشتیبانی از پسوند دامنه ir با هزینه مناسب و مقرون به صرفه نسبت به دیگر شرکت‌های ارائه دهنده گواهی SSL، فعال سازی سریع، امنیت بالا، قابل پیاده سازی در 99.9٪ مرورگرها می‌باشد.

براساس نیازتان انتخاب کنید:

Based on your needs پیشنهاد هوشمند
50 +

دیتاسنتر در سراسر جهان

Datacenters

50000 +

مشتری از سراسر ایران

customers

400000 +

خدمات ارائه شده

Services Provided

17 +

سال‌ حضور در مارکت

Years active

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم...

Trusted by our clients

+۵۰.۰۰۰ برند معتبر