ثبت دامنه خرید و جستجو دامین | ایران سرور
ثبت دامنه

ثبت دامنه

Domains

خرید و ثبت دامنه از ایران سرور؛ آدرس سایت خود را با خیال راحت ثبت کنید.

ایران سرور ارائه دهنده خدمات جستجو، انتقال و ثبت دامنه, شما میتوانید با خرید دامنه از سایت ما آدرس اینترنتی خود را با خیال راحت و ارزان تر از همه جا ثبت کنید و همچنین بک اردر دامین در بیش از 400 پسوند مختلف می باشد. ثبت دامنه در ایران‌سرور، دارای ویژگی ها و مزایای بسیاری است که با بهترین قیمت ثبت و تمدید Domain به شما ارائه می شود و با نگهداری از با ارزش‌ترین رکن تجارت مجازی شما، دغدغه‌ی خاطرتان را از بین خواهد برد.

 • ارزان ترین ثبت کننده دامین
 • تنظیم DNS ها از پنل کاربری
 • ثبت آنی دامنه
 • قابلیت قفل دامنه
 • ارائه نمایندگی ثبت دامنه
 • جستجوی دامنه بین صد ها پسوند بین المللی
تعرفه پسوندها حراج دامنه

مدیریت آسان دامنه با پنل اختصاصی

تضمین بهترین هزینه ها

پیرو و حامی قوانین GDPR

تنظیم DNS و Record ها بر روی پنل مدیریتی

ثبت آنی پس از پرداخت

قابلیت قفل دامنه برای جلوگیری از سرقت دامنه

ثبت دامنه

آدرس اینترنتی جدیدتان را با قیمت هایی بی رقیب در ایران سرور، مورد اعتماد ترین مرکز ثبت در ایران رجیستر کنید.

تعداد ثبت بسیار بالا باعث شده که با قیمت هایی ارزان و غیر قابل رقابت به شما دامنه ارائه کنیم.

دامین مد نظرتان را در جستجوگر آنلاین ایران سرور بررسی کنید و در صورت آزاد بودن اقدام به خرید کنید.

ثبت و خرید دامنه به صورت کاملا آنی و در لحظه صورت میگیرد.

چنانچه شرکت طراحی سایت یا هاستینگ هستید می توانید از تخفیف های ویژه نمایندگی دامنه روی ثبت تعداد بالا استفاده کنید.

انتقال دامین

چنانچه دامنه تحت مالکیت شما قرار دارد، می توانید با دریافت کد انتقال یا EPP Code اقدام به انتقال نمایید.

با انتقال دامنه به ایران سرور از امکانات بیشتر، ایمنی تضمین شده و قیمت هایی مناسبتر بهره ببرید.

کنترل پنل مدیریت به شما قابلیت کنترل یکپارچه هاست و دامنه را می دهد.

تمدید دامنه

آدرس وب سایتتان را با هزینه های باورنکردنی بین 1 تا 10 سال تمدید کنید. (برای پسوند های .ir تا حداکثر 5 سال امکان پذیر است)

امکان تمدید در حالت Grace و Redemption Period درصورتی که امکان پذیر باشد نیز میسر است. البته برای این حالت گاها نیاز به پرداخت جریمه استاندارد به مرکز ثبت می باشد.

کنترل پنل مدیریتی

برخی از امکانات کنترل پنل مدیریت شامل موارد زیر می باشند.

 • تغییر آنی Whois و تغییر نام مالک
 • قفل انتقال و تغییر مالکیت
 • دسترسی به DNS Management
 • ایجاد و مدیریت چایلد
 • امکان ارائه پنل مدیریت وایت لیبل به مشتری

ثبت دامنه، اولین گام شما برای راه اندازی یک کسب وکار اینترنتیست

کدام فروشگاهی را میشناسید که نامی نداشته باشد؟ یا کدام روزنامه و مجله ای را میشناسید که اسمی از خود نداشته باشد؟ دامین، نام اینترنتی فروشگاه شما، روزنامه شما و مجله شماست. خرید دامنه یا ثبت دامنه اولین گام برای شروع یک تجربه دیجیتالی است. در اولین گام، باید نام برند یا اسمی را که مدنظرتان است در بخش جستجو، جستجو کنید، برای مثال اگر بخواهید سایتی با نام IranServer.COM ثبت کنید، باید نام آن را ابتدا جستجو کنید تا اگر کسی آن را قبلا خریداری نکرده بود، شما بتوانید آن را ثبت کنید.

ایران سرور، علاوه بر ارائه سرویس ثبت دامنه، سرویس انتقال را هم فراهم کرده است که به شما این امکان را می دهد آدرس های بین المللی یا داخلی خودتان را، روی پورتال کاربری ایران سرور نگهداری کنید.

نکات کلیدی خرید دامنه از ایران سرور

یکی دیگر از نکات کلیدی ثبت، تمدید یا انتقال Domain، اعتبار و پیشینه هاستینگ می باشد. ایران سرور با 18 سال سابقه همواره خدمات خودرا به مشتریانش ارائه می دهد و شما میتوانید تمام فرآیند های تغییر DNS، دریافت کد EPP، قفل دامین و اطلاعات Whois را ازطریق پورتال کاربریتان در ایران سرور انجام دهید. پسوند یکی دیگر از نکات کلیدی هنگام خرید به حساب می آید که به طور کلی به دو دسته بین المللی و محلی تقسیم بندی می شود.

دامین های بین المللی محدود به کار خاص و یا محدود به کشوری نمی شوند، از نمونه های معروف این پسوند های دامنه یا (TLD) میتوان به .Com,.Net,.Info اشاره کرد که هر شخصی می تواند آن را انتخاب کند و فرآیند سفارش و خرید را انجام دهد.

دامنه های محلی، محدود به کشور می شوند، مانند پسوند رسمی ایران که با پسوند .IR شناخته می شود.این نوع از پسوند ها شرایط خاصی برای احراز هویت و ثبت دارند، اما کار آنقدر ها هم پیچیده نیست و شما هم می توانید دامین ملی ثبت کنید.

نام دامنه چیست؟

نام دامین یا همان آدرس سایت، آدرس اینترنتی کسب و کار شما می باشد و شما می توانید هنگام ثبت و خرید ، هر آدرسی را که مد نظرتان است جستجو کنید و شروع به ثبت کردن دامنه کنید. این نام می تواند اسم برند شما، نام خانوادگی و یا حتی اعداد و حروف بی معنی باشد و انتخاب این نام کاملا به شما بستگی دارد. به طور معمول اسم دامین ترکیبی از برند و حوزه فعالیت کسب و کار می باشد. پس از اینکه نام Domain را انتخاب کردید، می توانید پسوندی را که مد نظرتان است را انتخاب کنید، برای مثال اگر قصد ثبت .Com دارید، پسوند Domain شما می شود: .Com

دامنه
پسوند دامنه

پسوند

همانطور که قبلتر اشاره کردیم، پسوند دامین یا TLD یکی از نکات حائز اهمیت می باشد. یکی از TLD یا پسوند های مرسوم دامین که توسط بسیاری از صاحبان کسب و کار ها و فروشگاه های اینترنتی استفاده می شود، پسوند .COM می باشد. این پسوند در تمام نقاط دنیا استفاده می شود و وب سایت های بزرگی از این پسوند استفاده می کنند. یکی دیگر از پسوند های مرسوم در ایران، .IR می باشد که TLD مخصوص کشور ایران می باشد یا به نوعی بهتر است بگوییم ccTLD می باشد. ccTLD ها مخصوص کشور های مختلف می باشد، برای مثال پسوند .Co یک ccTLD برای کشور کلمبیا می باشد. برای ثبت .ir نیاز به ساخت شناسه ایرنیک در وب سایت Nic.ir دارید که با استفاده از آن بتوانید دامین .ir ثبت کنید. از طرفی برای خرید .com نیازی به شناسه ایرنیک ندارید و می توانید به صورت مستقیم از ایران سرور خریداری کنید.

پسوند دامنه

خرید دامنه چگونه است؟

پس از اینکه نام دامین و پسوند را انتخاب کردید، نوبت به جستجوی این اسم می رسد که پس از جستجو و تایید آزاد بودن، می توانید آن را خریداری کنید، پس از خرید امکانات زیر به شما در پورتال کاربری ایران سرور ارائه می شود که می توانید با کمک آن به مدیریت بهتر دامنه بپردازید:

 • مدیریت آسان با پنل اختصاصی
 • ثبت آنی پس از پرداخت
 • تنظیم DNS و Record ها از طریق پنل مدیریتی
 • قابلیت قفل دامین برای جلوگیری از سرقت دامین
خرید دامنه
تمدید

تمدید

ایران سرور، علاوه بر خدمات ثبت، به مشتریان امکان تمدید دامین را هم ارائه می دهد، مشتریان می توانند به راحتی را از طریق پنل کاربری تمدید کنند. به طور معمول Domain برای بازه زمانی 1 سال برای مشتریان ثبت می شود و اگر مشتریان تمایل داشته باشند می توانند این بازه زمانی را بیشتر کنند و مدت زمان بیشتری دامین برای آن ها باشد. مدت زمان مالکیت دامنه به پسوند خریداری شده مرتبط است، در برخی از TLD ها شما می توانید آدرس اینترنتی خود را تا 10 سال از آن خود کنید و به مدت 10 سال برای شما می باشد و پس از آن مجددا می توانید دامین را تمدید کنید. به طور معمول، مشتریان دامین را بین 1 تا 5 سال خریداری و تمدید می کنند.

تمدید

انتقال

انتقال دامین، یکی دیگر از خدمات ایران سرور می باشد، اگر دامین شما در رجیستارر دیگری ثبت شده است، می توانید به راحتی وب سایتتان را به ایران سرور انتقال دهید؛ برای انتقال پسوند های بین المللی به ایران سرور، باید شناسه EPP داشته باشید که به کمک آن بتوانید دامنه تان را به ایران سرور انتقال دهید.

انتقال
قیمت دامنه

قیمت دامنه

یکی دیگر از موارد حائز اهمیت، قیمت دامین می باشد؛ ایران سرور با ارائه بهترین قیمت، همواره در تلاش جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد. برخی از پسوند ها که با نرخ ارز مشخص می شوند، قیمت بالاتری نسبت به دامین های دیگر دارند. ایران سرور؛ نماینده رسمی رجیسترارهای بین المللی در ایران می باشد و به دلیل بالاترین میزان ثبت دامنه در ایران؛ همواره مناسب ترین قیمت بازار را ارائه می دهد.

قیمت دامنه

سوالات متداول

شما در ایران سرور می توانید بیش از ۷۰۰ پسوند مختلف را ثبت کنید.

ایران سرور؛ نماینده رسمی رجیسترارهای بین المللی در ایران می باشد و به دلیل بالاترین میزان ثبت دامنه در ایران؛ همواره مناسب ترین قیمت بازار را ارائه می دهد.

 • تغییر آنی Whois و تغییر نام مالک
 • قفل انتقال و تغییر مالکیت
 • دسترسی به DNS Management
 • ایجاد و مدیریت چایلد
 • امکان ارائه پنل مدیریت وایت لیبل به مشتری

براساس نیازتان انتخاب کنید:

پیشنهاد هوشمند
50 +

دیتاسنتر در سراسر جهان

100000 +

مشتری از سراسر ایران

600000 +

خدمات ارائه شده

18 +

سال‌ حضور در مارکت

تعداد آرا ۵۶۷ / میانگین رای ۴.۸

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم...

علی بابا
بازار
ایران نوین
آوا تک
سینما تیکت
دیجی کالا
وزارت بهداشت
شرکت ملی گاز
الوپیک
دانشگاه فردوسی مشهد
همیار وردپرس
ایمالز
کلیک یاب
چیتکس
ایران استخدام
ای‌نتورک
کیمیا آنلاین
آسمونی
وزارت نفت
بانک آینده
سون لرن
توانیتو
بانک ملی
دانشگاه آزاد اسلامی
وزارت نفت
دیجی آنلاین
نوین چرم
ژاکت
ان آی سی
آهن آنلاین
هلال احمر
شرکت نفت سپاهان
ادرو
تبلیغ دات کام
آسمان
آکا ایران
مقداد آی تی
دانشگاه آزاد اسلامی
شیپور
تهران ملودی
ایران جیب
سروش

+۵۰.۰۰۰ برند معتبر