هاست اشتراکی لینوکس و ویندوز

shared hosting

با توجه به نیازی که دارید هاست مورد نظرتان را در دیتاسنتر های معتبر جهانی انتخاب کنید، هاست لینوکس، ویندوز، هاست وردپرسی و ابری، همینطور هاست دانلود، هاست ایمیل، فضای بکاپ توسط ما قابل ارائه هستند.
از تازه کار هایی که پا به دنیای حرفه ای ها می گذارند تا طراحان و برنامه نویس های سایت، از بلاگ های شخصی تا وب سایت های شرکتی و فروشگاهی بزرگ، هاستی مناسب و با کیفیت را به شما ارائه می کنیم و در تمامی مراحل پیشرفتتان صمیمانه همراه شما هستیم.

سرویس ها

image/svg+xml هاست اشتراکی مناسب برای:

هاست لینوکس

ارائه وب‌هاستینگ لینوکس در چندین دیتاسنتر مختلف داخلی و خارجی، استفاده از سیستم‌عامل پایدار لینوکس در کنار امکانات فراوان برنامه‌های تحت PHP/MySQL انتخاب سرویس‌ را برای شما بسیار ساده کرده‌است.

پلن‌ها از: ۷,۵۰۰ تومان

هاست ویندوز

حق انتخاب بین دیتاسنترهای مختلف، استفاده از جدیدترین نسخه «ویندوز سرور» و پشتیبانی از آخرین نسخه‌ی محصولات شرکت مایکروسافت دشواری انتخاب این سرویس را از بین برده‌است.

پلن‌ها از: ۷,۵۰۰ تومان

هاست وردپرس

میزبانی هاست وردپرس، به طور کامل برای ادغام و هماهنگی با سیستم مدیریت محتوا وردپرس طراحی شده و دارای تمهیدات امنیتی برای مقابله با حملات شایع به سایت های وردپرسی می باشد.

پلن‌ها از: ۳۳,۲۵۰ تومان

هاست ابری

با استفاده از هاست ابری ، تجربه سرویسی بهینه و پایدار را روی سرورهای قدرتمند خواهید داشت و در این سرویس حرفه ای دغدغه ای برای سایت خود نخواهید داشت.

پلن‌ها از: ۷۵,۰۰۰ تومان
  • قویترین تنظیمات امنیتی چند لایه
  • مدیریت شده و آماده تحویل
  • پشتیبانی 24/7/365 کامل
  • بازگشت وجه تا نصف مدت اعتبار
  • سادگی و بهبود کارایی با cPanel
  • بالاترین آپتایم

براساس نیازتان انتخاب کنید:

Based on your needs پیشنهاد هوشمند
50 +

دیتاسنتر در سراسر جهان

Datacenters

35000 +

مشتری از سراسر ایران

customers

250000 +

خدمات ارائه شده

Services Provided

16 +

سال‌ حضور در مارکت

Years active

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم...

Trusted by our clients