انواع SSL

گواهینامه SSL روشی مناسب برای امن کردن ارتباطات بین کاربر و سرور سایت استفاده می شود که با رمزنگاری باعث افزایش و غیر ممکن کردن حملات به محتوای ارتباطات بین کاربر و سرور میگردد.

گواهی SSL DV

گواهی‌نامه Domain-validated certificate تنها هویت مالک دامنه ی درخواست کننده گواهی را اعتبار سنجی و تایید می‌کند و هویت سازمان یا شخص درخواست کننده گواهی مورد بررسی قرار نمیگیرد.

گواهی SSL OV

گواهی‌نامه‌های Organization Validation علاوه بر تایید دامنه، هویت حقوقی فرد درخواست کننده گواهی را نیز بررسی و تایید می نماید. این گواهینامه تنها برای شرکتها ، سازمانهای دولتی ، بانکها ، وزارتخانه ها و به طور کل اشخاص حقوقی صادر می گردد و درخواست کننده باید مدارک کامل ثبتی و قانونی و هویتی خود را بصورت ترجمه ارسال نماید.

ایران‌سرور از دو شرکت قدیمی و قوی ارائه دهنده این خدمات در ادامه مشاهده می نمایید ،گواهی SSL را صادر می‌نماید.

گواهی SSL EV

مشخصه اصلی گواهی‌نامه Extended Validation، نوار سبز رنگ در آدرس سایت در مرورگر است و معمولا سازمانهای بزرگ در دنیا از جمله شرکتهایی مثل گوگل از این نوع گواهینامه استفاده می کنند.
هویت حقوقی درخواست کننده گواهی به طور کامل بررسی و تایید می گردد، این تاییدیه در در نوار سبز رنگ در کنار آدرس سایت در مرورگر نمایش داده می‌شود. این گواهینامه نیز برای شرکتها ، سازمانهای دولتی ، بانکها ، وزارتخانه ها و به طور کل اشخاص حقوقی صادر می گردد و درخواست کننده باید مدارک کامل ثبتی و قانونی و هویتی خود را به صورت ترجمه شده ارسال نماید.

لازم به ذکر است که از لحاظ فنی و نوع رمزنگاری و امنیت هر 3 نوع گواهینامه SSL در یک سطح هستند.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید این مطلب را بررسی نمایید.

براساس نیازتان انتخاب کنید:

پیشنهاد هوشمند
50 +

دیتاسنتر در سراسر جهان

82000 +

مشتری از سراسر ایران

600000 +

خدمات ارائه شده

18 +

سال‌ حضور در مارکت

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم...

+۵۰.۰۰۰ برند معتبر