پشتیبانی سرور مجازی و اختصاصی

کارشناسان فنی ایران‌سرور، آمادگی دارند تا در هر زمان، در پشتیبانی فنیو مدیریت سرور‌‌های شما همکاری نمایند. این همکاری می‌تواند شامل بررسی یک مشکل خاص و یا مانیتورینگ (Monitoring) و مدیریت مداوم سرور‌ های شما باشد.
کارشناسان فنیایران‌سرور همیشه آمادگی مشاوره و ارائه راهنمایی برای راه‌اندازی و پیکربندی اولیه سرورهای شما را دارند.
خدماتی که در این بخش می‌توانید دریافت کنید به اختصار در زیر آمده است. خدمات مدیریت سرور محدود به این لیست نمی‌باشد، اگر نیاز به سرویس خاصی دارید که در توضیحات مشاهده نمی‌شود می‌توانید با بخش پشتیبانی ایران سرورتماس گرفته تا شما را در انجام آن یاری نمایند.

سرور اختصاصی dedicated

رفع مشکل سرور:

زمانی که مشکل خاصی در سیستم شما بروز کرده‌است و تیم فنی شما زمان یا تجربه کافی برای رسیدگی به این موضوع را ندارد، می‌توانید از کارشناسان فنی ایران‌سرور برای بررسی موضوع استفاده نمایید.
سرویس رفع مشکل سرورمشکلاتی از قبیل نقص در کارکرد سیستم‌عامل، سرویس‌هایی مانند وب‌سرور، کنترل‌پنل و مشکلات امنیتی مانند حملات DoS را شامل می‌شوند. هزینه‌ی این سرویس، به نوع مشکل، سیستم‌عامل و زمان مورد نیاز برای رفع آن بستگی دارد، و از 100 هزار تومان شروع می‌شود .

کنترل، نظارت و پشتیبانی سرور:

این سرویس مورد استفاده افرادی قرار می‌گیرد که دارای مشتری هستند و نیاز به پشتیبان فنی برای پاسخگویی به مشتریان دارند؛ در این روش کارشناسان فنی ایران‌سرور تمام امور فنی سرورهای شما اعم از تعمیر، نظارت، پاسخ به سوالات فنی مشتریان و حتی آموزش را برعهده می‌گیرند.
هزینه‌ی سرویس کنترل، نظارت و پشتیبانی سروربر اساس تعداد سرور، سیستم‌عامل سرورها، کنترل‌پنل، تعداد مشتریان از ۴۰۰ هزار تومان در ماه شروع می‌شود.

راه‌اندازی و پیکربندی سرور:

ایران‌سرور امکان راه‌اندازی اولیه سرورکه شامل نصب سیستم‌عامل، نصب و پیکربندی سرویس‌های مورد نیاز (مانند ایمیل سرور، DNS سرور، وب‌سرور، کنترل‌پنل و...) می‌باشد را داراست. این سرویس شامل سرور(های) داخل و خارج از ایران می‌شود.
هزینه سرویس راه‌اندازی و پیکربندی سرور، بر اساس نوع سیستم‌عامل، نوع سرویس‌ها، مکان سرور و تعداد آن‌ها از 100 هزار تومان شروع می‌شود.

برخی از سیستم‌عامل‌ها و کنترل‌پنل‌های مورد پشتیبانی :

جهت سفارش سرویس‌ها و دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره ۰۲۱۲۲۰۹۲۰۳۷ یا ۰۵۱۳۱۷۷۶ تماس بگیرید.

چرا ایران سرور؟

حضور ایران سرور از سال ۱۳۸۱ در بازار خدمات میزبانی وب و قرارگرفتن در جمع ۳ سرویس دهنده برتر ایران از افتخارات ما می باشد. با تکیه بر دانش فنی و تجربه دراز مدت در این سالها توانسته ایم پیشتاز در ارائه خدماتی با پشتیبانی حرفه ای شویم. کاربران ما مزایای زیر را به عنوان مهم ترین دلایل انتخاب ایران سرور اعلام نمودند:

  • پشتیبانی سطح بالا بر روی تمامی خدمات
  • ارائه سرویس های متنوع و مورد نیاز
  • پارتنر رسمی دیتاسنتر و رجیسترار های معتبر
  • هزینه های بسیار مناسب
  • بهره گیری از متخصصین خبره هاستینگ
  • بروز بودن خدمات و سرویس ها
50 +

دیتاسنتر در سراسر جهان

Datacenters

30000 +

مشتری از سراسر ایران

customers

250000 +

خدمات ارائه شده

Services Provided

16 +

سال‌ حضور در مارکت

Years active

دیگر خدمات ایران سرور

در ایران سرور تمامی خدمات مورد نیاز برای پیشرفت کسب و کار شما را در نظر گرفته ایم...

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم...

Trusted by our clients