iranserver_mini_data_center
وضعیت سرورها

شتابدهنده

شتابدهنده ایران سرور

همین امروز ایده خود را اجرا کنید.
ایران سرور به شما کمک میکند استارت آپ خود را هم اکنون راه اندازی کنید.هدف ایران سرور

یکی از اهداف ما در ایران سرور، توسعه فرهنگ استارتاپی و کمک به راه اندازی کسب و کارهای نوپا در حوزه فناوری اطلاعات و وب است. تیم های خوب با ایده های خوب وجود دارند ولی برای شروع کار خود نیاز به سرمایه اولیه برای تامین هزینه های خود دارند. ما بخشی از این هزینه ها را که بعنوان نیازهای اولیه استارتاپ ها مطرح است تامین می کنیم.فرآیند کار شتابدهنده ایران سرور

فرآیند شتابدهندهچه امکاناتی به شما می‌دهیم؟

فرایند شتابدهی ایران سرور زیاد پیچیده نیست و هیچ سهمی از سهام استارتاپ ها را مالک نمی شویم. ما فقط به موارد زیر نیاز داریم :

تیمهای استارت آپی که ایران سرور خدمات رایگان سرور ارائه داده است:

متنما

Matnema.ir

متنما یک پلتفرم اشتراک دانش با محوریت کتاب است که به کاربران این امکان را می دهد که انواع محتواهای دیجیتال که متن یک کتاب را بهتر توضیح می دهد، به کتاب مورد نظر پیوست کنند تا خوانندگان آن کتابها با مشاهده این محتوا، به درک بهتری از مبحث مورد نظر برسند.

فرامهارت

Faramaharat.ir

فرامهارت یک پلتفرم برای ارائه زیرساخت آموزش مجازی آنلاین زنده برای برگزاری رویدادهای آموزشی به صورت کاملا مجازی و پوشش رویدادهای حضوری به صورت پخش زنده است.

کاور موب

Covermob.ir

"كاورموب" سامانه سفارش و شخصي سازي آنلاين قاب موبايل است كه امكان ويرايش و پيش نمايش آنلاين قاب موبايل را به كاربران مي دهد.