راهنمای خرید هاست و دامنه

خرید هاست، خرید دامین، خرید سرور مجازی و خرید سرور اختصاصی در ایران سرور، به صورت آنلاین و از طریق پورتال مشتریان به آدرس https://hub.iranserver.com انجام می‌شود . برای خرید کافیست فقط یکبار در پورتال مشتریان ایران سرور عضو شوید، پس از ورود به پنل کاربری از منوی آبی رنگ در قسمت بالا گزینه مورد نظر خود را انتخاب و اقدام به خرید سرویس مورد نظر نمایید. پس از انجام مراحل خرید هاست و ثبت دامین ، سرورهای مجازی و سرور اختصاصی، فاکتوری به مبلغ و شرح سرویس خریداری شده در پنل شما ایجاد می‌شود. می‌توانید فاکتورهای پرداخت نشده را در صفحه کاربری بخش صورت حساب مشاهده نمایید، و با کلیک بر روی لینک «مشاهده فاکتور»، فاکتور مورد نظر را باز نمایید و به‌صورت آنلاین این فاکتور را پرداخت فرمایید .

روش پرداخت صورت حساب:

امکان پرداخت فاکتورهای خرید سرویس‌های ایران‌سرور، به صورت آنلاین از طریق کلیه کارت‌های عضو شتاب، با در اختیار داشتن رمز دوم کارت وجود دارد، همچنین پس از واریز وجه فاکتور به یکی از «شماره حساب‌های بانکی ایران‌سرور» مشخصات واریزی را در بخش «ثبت فیش بانکی» فاکتور مرتبط ثبت نمایید تا واریزی توسط بخش حسابداری بررسی و تایید شود .

مالیات بر ارزش افزوده:

مالیات بر ارزش افزوده کلیه سرویس‌های ایران‌سرور صفر می‌باشد و مشتری هیچ گونه وجهی را به عنوان مالیات بر خرید، و یا مالیات بر ارزش افزوده پرداخت نخواهد کرد.

آموزش‌ها و روش کار با پورتال مشتریان :

براساس نیازتان انتخاب کنید:

Based on your needs پیشنهاد هوشمند
50 +

دیتاسنتر در سراسر جهان

Datacenters

35000 +

مشتری از سراسر ایران

customers

250000 +

خدمات ارائه شده

Services Provided

16 +

سال‌ حضور در مارکت

Years active

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم...

Trusted by our clients